View in the App
000 Beacon St, Boston MA 02215
Boston, MA 02215
| Date | Event | Price | Change | $/sqft | Details |
|---|---|---|---|---|---|
| 04/29/2026 | ↓ Price Reduced | $2,395 | $500 | - | From $2,895 to $2,395 (-17.3%) |
| 04/18/2026 | 🏠 Listed for Sale | $2,895 | - | - | Original listing |
Finding comparable properties...